Број на оглас: 3565797
Објавен на: 05.06.2020, 23:54
1 / 8

Mercedes E270 CDI redizajn

3.400 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 270
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba.avtomatik so 6 brzini,mnogu e ekonomicna.redovno servisirana.ksenon svetla.ima 4 novi zimski gumi 215/55R16.ima atest za folii.za prvpat e reg.vo 2010 godina,uvezena od slovenija.bez trampi