Број на оглас: 3565727
Објавен на: 25.02.2021, 19:35
1 / 6

Se prodava kamion trupcar

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kamion trupcar marka MAN 272, godina na proizvotstvo 1993 cena po dogovor