Број на оглас: 3565720
Објавен на: 01.07.2020, 01:13
1 / 7

Huawei Mate 30 pro 112233

1.150 €
Марка:
Huawei
Модел:
Huawei Mate 30 pro 112233
Боја:
Green
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Tel e koristen 3 meseci socuvan kako nov