Број на оглас: 3565538
Објавен на: 15.01.2021, 23:24
1 / 4

Honda 125 4t fabricka

1.300 € Цената е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Крос / Ендуро
Година:
2003
Модел:
HLR 125 w
Километри:
5000
Јovica
Крива Паланка
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Се продава хонда 4такна најекономична Јапонска Машина, многу лесна за одржување за разлика од фулл кросевите
Не отварана машина со 10 илјади поминати донесена од Швајцарија со швајцарска сообраќајна нема мкд, пали на Алансер одличен ендуро Јапонски мотор забелешки каросериски изгребан резервар и пластики
Замена за 450cc
Подетални информации на viber
Цена фиксна 1250е без коментар