Број на оглас: 3565523
Објавен на: 28.05.2020, 22:07
1 / 3

Mercedes E290 TD

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 290
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES E290 turbodizel reg do 23.11 2020 god za poveke inf na tel:
077-811-143 Jovan