Број на оглас: 3565505
Објавен на: 28.05.2020, 22:07
1 / 3

RENO SCENIK 1.9 DCI

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reno scenik 1.9 dci 2003g ne registrirano za poveke inf na tel:
077-811-143 JOVAN
077-811-143 JOVAN
077-811-143 JOVAN