Број на оглас: 3565311
Објавен на: 04.06.2020, 12:31
1 / 4

Mercedes E220

1.850 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava ili menuva Mercedes E 220,nov akomulator,novi gumi,registriran do juli 2020,cena 1850 eur,tel 077 550 911