Број на оглас: 3564969
Објавен на: 13.04.2020, 20:13
1 / 3

Se prodava gumi 205.55.16-185.60.14

1 €
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


205.55.16/4 letni gumi
185.60.14/4 letni gumi