Број на оглас: 3563991
Објавен на: 26.09.2020, 09:13
1 / 2

KIA CARNIVAL 2,9 CRDI NA DELOVI

1 €
Марка:
Kia
Модел:
Carnival
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
12 kw / 16 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba ima