Број на оглас: 3563981
Објавен на: 30.06.2020, 21:42
1 / 7

MICHELIN LETNI ODLICHNI

5 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


gumite sr vo odlichna sostojba 4 br. x 30 Evra komplet 205x55x16