Број на оглас: 3563979
Објавен на: 29.09.2020, 09:14
1 / 12

Gumi polovni 225 55 17..235 55 17.. 225 60 17

1 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
225
Висина:
55
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat gumi polovni super..
225 55 17
235 55 17
225 60 17
215 55 17
Cena 1500 denari parce
Tel: 071682777