Број на оглас: 3563744
Објавен на: 07.07.2020, 06:07
1 / 11

Lada 112

1.200 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Lada
Модел:
112
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ladata ima pominato 12 000
Kola kako od salon
Motor menjac enterier podvozje se si e top
se e fabricko nisto ne e smeneto....
Mozna zamena...
Ima prostor okolu cenata na lice mesto...