Број на оглас: 3563739
Објавен на: 26.05.2020, 17:42
1 / 1

ZADNI SPIRALI ZA BMW 118 D

2.000 МКД
Марка:
BMW
Модел:
1
Tип на делови:
Амортизација Амортизери

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


ZA POVEKE INFORMACII
NA TEL 078-272-504
078-272-504
078-272-504