Број на оглас: 3563583
Објавен на: 11.08.2020, 14:05
1 / 4

Iznajmuvam stan vo kuka,50 m2

150 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Iznajmuvam stan vo kuka,50 m2, so poseben vlez, kompletno namesten, klima, wifi .... Na ulica 7 noemvri br.155, pozadi Inter Komerc. Pogoden i za samci.