Број на оглас: 3563529
Објавен на: 30.06.2020, 19:37
1 / 5

Golf 4 4motion 2001 godina

1 € Цената не е фиксна 3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za poveke info na brojot
072 642 978 cena po dogovor