Број на оглас: 3563367
Објавен на: 29.05.2020, 21:06
1 / 11

VW Polo 1.4 tdi

3.400 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polo 1.4 tdi vo odlicna sostojba. Napraven kompleten servis pred 3000 km.
Registrirana do 12.2020
Kolata e vo odlicna sostojba ima odlicni gumi.
Od oprema poseduva:
KLIMA
CENTRALNO
ABS
SERVO VOLAN
RADIO SO CD
EL-STAKLA
METALIK BOJA
NAVLAKI NA SEDISTA
ALUMINSKI BANDAZI
Telefon za informacii 078472949 Branko