Број на оглас: 3563239
Објавен на: 02.08.2020, 13:13
1 / 8

Konvektomat Rational

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Konvektomat Rational
Made in Germany
Kapacitet 6pleha
Odlicna sostojba.