Број на оглас: 3563186
Објавен на: 11.07.2020, 15:07
1 / 10

Mercedes Benz Ml 320

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 320
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba poveke inf na 078 237 890
Mozhe i zamena