Број на оглас: 3563070
Објавен на: 22.09.2020, 16:53
1 / 1

Садопер.

2.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Вид на оглас: Се продава


Се продава сочуван садопер.