Број на оглас: 3563026
Објавен на: 05.06.2020, 22:31
1 / 8

Peugeot 407

3.680 € Цената не е фиксна 3.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 407 , 20HDi, 2005 god. Mnogu socuvana ,dinesena od stranstvo sega registrirano 04.2020.