Број на оглас: 3562942
Објавен на: 20.09.2020, 12:09
1 / 12

Mercedes Sprinter 313 cdi MAXI 2008 god.

7.700 € 7.900 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Sprinter MAXI 313 cdi 2008 god
Registrirano do 01.2021 god.top sostojba so napraven golem servis bez denar vlozuvanje
Kombeto e na firma

Cenata e 7700 plus ddv koe e povratno