Број на оглас: 3562881
Објавен на: 29.09.2020, 13:33
1 / 4

Se prodava opel zafira 2004 godina 2.0 dti registrirana

1.800 € Цената е фиксна 1.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


prodavam opel zafira 2.0 dti 74 kw so motor na lance registrirano do 11 mesec ima smeneto korpa lamela druk lager zamaec nema potreba vo vlozuvanje mala potrosuvacka vredi da se vidi cena 1800 tel 076 218 706 moze i zamena