Број на оглас: 3562861
Објавен на: 30.06.2020, 11:27
1 / 9

AKCIJAAA CONVERS PATIKI 790 DEN

690 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
45
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA CONVERS PATIKI BROEVI OD 30 DO 44 BROJ DOSTAVA PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA ZA MALO GOLEMO VRSIME ZAMENA
ZA INFORMACIJA ODGOVARAME NA VIBER ILI MEIL