Број на оглас: 3562361
Објавен на: 28.09.2020, 19:02
1 / 4

Плац од 1800 м2 со 400 м2 објекти

1 €
Квадратура:
1800 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува Можна е замена


Се издава плац од 1800 м2 со 400 м2 покриени објекти. Се наоѓа на регионалниот пат Битола - Кичево, во Демир Хисар (село Белче).

Плацот е тампониран и ограден со метална конструкција, а објектите се поврзани на електрична мрежа.

Веднаш може да се почне со работа, одговара за производство, лесна индустрија, преработка на земјоделски производи или трговија.

За сите информации јавете се на 070 207 267 Владо