Број на оглас: 3562095
Објавен на: 11.08.2020, 07:44
1 / 1

НИВА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

По Договор
Квадратура:
2684 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива на АТРАКТИВНА локација, спроти фабрика Випро-Прдејци, месност Главица
Бр. Парцела 655/4
Контакт: 076/ 752-112