Број на оглас: 3561979
Објавен на: 11.08.2020, 07:44
1 / 1

Се продаваат ниви на АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

По Договор
Квадратура:
1500 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две ниви на автопатот Гевгелија-Смоквица, во близина на бензинска пумпа.
Нивите започнуваат на автопатот, а завршуваат на стариот пат, кој веќе е асфалтиран.
Бр.парцела 2088\1
Бр.парцела 2088\2
Контакт: 076 752 112