Број на оглас: 3561571
Објавен на: 30.06.2020, 22:48
1 / 4

MZ ETZ 250

400 € Цената не е фиксна
Марка:
MZ
Вид:
Теренски/Offroad
Година:
1988
Модел:
Etz 250
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mz etz 250 so defekt lameli nema dokumenti
Barajte na ovoj broj 078 379 107