Број на оглас: 3561371
Објавен на: 19.09.2020, 19:19
1 / 12

Mercedes C-220 CDI 2005god Avangarde Germanski

4.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e uvezeno od Germanija,vo perfektna sostojba,Avangard so ful oprema,originalna kilometraza so servisna kniga,bez nikakva zabeleska.Plateni se site davacki do registracija.Info na 070/218-038