Број на оглас: 3561354
Објавен на: 16.09.2020, 20:22
1 / 5

Leminica na topol vozduh

4.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava leminica na topol vozduh i fen na topol vozduh mnogu malku koristeni