Број на оглас: 3561190
Објавен на: 02.08.2020, 19:42

Se prodava plac

4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
450 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo s. Udovo opstina Valandovo na perfektna lokacija granici so pata od 2 strani KONTAKT TEL. 075403624