Број на оглас: 3560858
Објавен на: 04.06.2020, 22:34
1 / 6

Opel Corsa Comfort 1.7DI -Isuzu motor-

1.950 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa Comfort 1.7DI isuzu motor
Registrirana do 30.04.2021 godina
Napraven e kompleten servis: kaisi,
zategaci, vodna pumpa pred 1000km.
Mozi proverka po vasa zelba
Voziloto e vo odlicna sostojba i ne
se potrebni dopolnitelni vlozuvanja...
Vredi da se vidi !
Za poveke informacii na
tel 071 222 673