Број на оглас: 3560627
Објавен на: 25.09.2020, 20:44
1 / 7

Chevrolet Lacetti.1.4 77kw.105ks.

1 €
Марка:
Chevrolet
Модел:
Lacetti
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chavrolet Lacetti.
vo odlicna sostojba prv gazda kupena od skopje so realni km ima servisna kniska proverka kaj sakate neje( 105 ks/ 90ks)
Kako za pocetnik