Број на оглас: 3560578
Објавен на: 03.06.2020, 16:05
1 / 12

MERCEDES B CLASS 180 CDI 2008 FULL PERFEKTNA !!!!!

5.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 180
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA
AVTOMOBILOT E PERFEKTEN
2008 GOD REGISTRAN CELA GODINA
MOTOR PERFEKTEN
6 BRZINI MENJAC
VNATRESNO MNOGU ZACUVANO
NADVORESNO NEMA UDARI
FULL OPREMA
SE FUNKCIONIRA
NOVI GUMI
SERVISIRANO
MOZE PROVERKA VO SERVIS
MOZE DA SE PROBA VO SEKOE VREME