Број на оглас: 3560439
Објавен на: 18.05.2020, 22:37
1 / 1

Bandazi 15 ki od W124 MERCEDES

110 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
Останато
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
Останато
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


15 ki bandazi od mercedes 124 se izvadeni se prodavat 2 so gumi 2 bez gumi.