Број на оглас: 3560372
Објавен на: 03.06.2020, 22:53
1 / 9

Kuka Itno se prodava po povolna cena.

21.000 € Цената не е фиксна 22.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
5
Квадратура:
154 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
120 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Север
Адреса:
Babuna br 12

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Itno se prodava po povolna cena.Za poveke inf javete se na 078 430 370.Cenata ne e fiksna Ima prostor za pazar.Kukata se naoga na ulica babuna naselba trizla.Mozi zamena za stan.