Број на оглас: 3560156
Објавен на: 18.05.2020, 22:37
1 / 12

Mercedes E290 TD

1.888 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
290
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
93 kw / 126 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes 290 td, avtomatik menjac
Registracija istecen

BROJ ZA KONTAKT: 070 778 612