Број на оглас: 3559899
Објавен на: 04.08.2020, 20:54
1 / 12

MERCERES-SPRINTER 315 CDI XXL

1 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


2008 година 250.000км, ВИП класа, 18 1 кожни седишта, нови гуми, предна и задна клима, возено само туризам.ел.врата.двд со тв. Контакт 070/238-483

Потврден огласувач
 БУШ ТРАВЕЛ (претпријатие)