Број на оглас: 3559897
Објавен на: 04.08.2020, 20:54
1 / 7

MERCEDES-BENZ VITO CDI XXL

1 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


2008 година, 111 CDI XXLавтоматик регистрирано со зелен картон до декември, 8 1, автоматик, без замена климатроник, 140000км
Контакт 070/238-483

Потврден огласувач
 БУШ ТРАВЕЛ (претпријатие)