Број на оглас: 3559780
Објавен на: 01.07.2020, 01:03
1 / 3

Ekran Samsung J3 2017

2.400 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Ekran Samsung J330F/J3 2017 komplet Blue full org
Боја:
Gold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ekran Samsung J330F/J3 2017 komplet so montaza -2400 -075960460-info