Број на оглас: 3559777
Објавен на: 01.07.2020, 01:03
1 / 3

Ekran Samsung A10/ M10

2.800 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Ekran Samsung A105F/ A10/ M10
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ekran Samsung A10/ M10-2800 den so montaza -075960460-info