Број на оглас: 3559769
Објавен на: 01.07.2020, 01:03
1 / 1

Samsung Galaxy J4 Plus-J6 PLUS Lcd Ekran

2.800 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Samsung Galaxy J4 Plus J415F Lcd Ekran
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG Galaxy J4 Plus-J6 PLUS Lcd Ekran SO MONTAZA 2800 DEN -075960460