Број на оглас: 3559313
Објавен на: 04.08.2020, 06:46
1 / 12

Vikendica vo selo Trstenik so prekrasen dvor

13.000 € Цената не е фиксна
Квадратура:
50 m²
Број на соби:
3
Греење:
Дрва
Наместена:
Делумно

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Vikendica vo selo Trstenik so imoten list
za vikendicata
Vikendica ta ima
1 salon
2 spalni
1kupatilo
Isto ima pokrien prostor vo dvorot
Isto ima i furna za pecenje
Kotakt 071504666
071504666