Број на оглас: 3559104
Објавен на: 30.05.2020, 11:10
1 / 12

BMW X5 3.0 218ks Facelift

5.300 € 5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


☑BMW X5 3.0 Facelift ☑

Redizajn Facelift Mpack
☑3.0 218ks
☑2005 година
☑326.000Километри
☑Автоматик
☑Климатроник 2зонска
☑Греаче на ретровизори
☑Паркинг сензори
☑НАВИ команди на волан шаржер за 6цединја
☑Би ксенон
☑Електрика на седишта Волан Меморија

☑Регистрирена на Бг Табли комплетен сервис
☑19 бандажи со 4летни Tigar гуми
Клима фоли на стакла

Може Замена
078424610

Цена5️⃣5️⃣0️⃣0️⃣€