Број на оглас: 3559028
Објавен на: 26.05.2020, 13:25
1 / 12

CITROEN C 3 1.6 HDI. 90 ks. * EXCLUSIVE *

2.800 €
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN C 3. 1.6 HDI. 66 kw - 90 ks
SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
EXCLUSIVE MODEL- FUL OPREMA - klimatronik.tenpomat.bord kopjuter.konplet elektriki.2 kluca.al bandasi so novi gumi .
PLATENO SREDENO SE DO REGISTRACIJA
PERFEKTNO MALO I EKONOMICNO VOZILO.