Број на оглас: 3557809
Објавен на: 28.05.2020, 09:26
1 / 10

SE PRODAVA Fiat punto 1.9 jtd 2002

1.600 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


napraveno komplet servis maslo filtri rebrasti kajs so zategaci komplet klinasti kajs so se zategaci
4 novi zimski gumi sava eskimo
077874766
077874766
077874766
077874766
077874766
077874766
077874766 NIKOLA