Број на оглас: 3557135
Објавен на: 05.07.2020, 19:43
1 / 6

Se prodava opel vectra Ben plin

12 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel vectra 1 8 plin atest ful oprema reg i zel karton tel 071834460