Број на оглас: 3556769
Објавен на: 05.07.2020, 09:52
1 / 9

Bmw x1 sdrive

10.000 € Цената не е фиксна 10.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
X 1
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Voziloto e vo odlicna sostojba,mala potrosuvavka za suv,dosta ekonomicen motor,od oprema ima tempomat,greaci na sedista,elektrika na prozori i elektrika na retrovizori,senzori,avtomatska klima,dva para bandasi original bmw lieni i celicni.registriran na 8-3-2020.mozna e zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.itno