Број на оглас: 3556003
Објавен на: 02.08.2020, 09:40
1 / 4

Orginal zadna sofersajbna MERCEDES C klasa W203

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C klasa W203
Tип на делови:
Стакло и додатоци /Прозореци

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Staklo zadno Orginal MERCEDES C klasa W 203 foto grej fabricki sjaj ....