Број на оглас: 3555620
Објавен на: 23.02.2021, 22:58
1 / 4

Bandashi alominiuski so se gumi orginal momo 112233

250 €
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
Останато
Висина на гума:
Останато
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandashite se novi 16ki so se gumi za pezo citroen renaut