Број на оглас: 3555607
Објавен на: 27.09.2020, 10:38
1 / 6

Tegovi za Motokultivator Honda f600 620 kultivator preden te

7.500 МКД 10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Komplet tegovi so strafovi original za Motokultivator honda f600 620.
2 stranicni
2 predni
4 strafa
Samo preden teg so drzac posebno 5000 den.
Samo stranicnite dvata tega posebno 4000 den.
Komplet SITE,, 2 stranicni I 2 Predni za 7000 denari
Mnogu efikasni za poveke nameni,oranje brazdenje,vlecenje prikolka i pogotovo frezanje...